seramik anka 150x88 Türkiyenin En İyi Seramik Firması   Anka SeramikYıllık 10 milyon metrekare Seramik Karo üretim kapasitesine sahip, 25 bin metrekare kapalı alandan oluşan fabrikaya sahip Anka Seramik 2007 yılında faaliyete geçmiştir. Teknolojik yönden son derece gelişmiş seramik üretim fabrikasına sahip firmanın fabrikayla eşzamanlı olarak faaliyete geçen kimyasal ve biyolojik arıtma tesisleriyle kendi suyunu geri dönüşümlü kullanabilmektedir.

Kısa sürede adını seramik sektörünün en iyileri arasına sokmayı başaran Anka Seramik, dünya seramik pazarının en iyileri arasına girmeyi hedef belirlemiş ve bu yönde kaliteden taviz vermeden, sürekli kendini geliştirerek seramik üretim faaliyetlerine hızla devam etmektedir.

seramik karo Türkiyenin En İyi Seramik Firması   Anka Seramik

Firmanın üretimi ağırlıklı olarak yer karosu, duvar karosu, porselen karo, fayans gibi seramik ürünlerinden oluşmaktadır. 25X33 cm, 25X40 cm, 24X50 cm, 33X33 cm, 40X40 cm ebatlarda geniş bir ürün yelpazesine sahip firma özgün, natural,modern seramik karo modellerine sahiptir.

Firmanın websitesinden de görüleceği üzere, yer karosu ve duvar karosu ürünlerinin birçok farklı renk ve desen kombinasyonları bulunmakta, böylelikle farklı zevklere hitap edebilmektedir. Seramik ürünleri hakkında daha fazla bilgi ve ülke çapında yetkili satış noktalarını görebilmek için firmanın websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Anka Seramik firmasıyla ilgili son gelişmeleri, güncellemeleri, yeni sezon ürün kataloglarını ve diğer haberleri en hızlı şekilde öğrenebilmek için firmanın websitesinin anasayfasındaki Facebook grubu’na katılabilirsiniz.

Incoming search terms for the article:

share save 171 16 Türkiyenin En İyi Seramik Firması   Anka Seramik

No related posts.